Aanvraag vergunning voor het verstrekken van zwak alcoholhoudende drank tijdens het Havenfestival 18 en 21 september 2024 op de locatie Haven 4 te Alblasserdam zaaknummer Z-24-446845

De Gemeente Alblasserdam heeft een aanvraag voor een ontheffing ontvangen. De ontheffing is aangevraagd voor het verstrekken van zwak alcoholhoudende drank tijdens het Havenfestival 18 en 21 september 2024 op de locatie Haven 4 te Alblasserdam .

 

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een ontheffing wordt bij de gemeente aangevraagd om toestemming te krijgen om iets te organiseren, te exploiteren of uit te voeren in de openbare ruimte of in een inrichting. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er misschien iets verandert of plaatsvindt in uw omgeving. Dan kunt u hier op tijd op reageren.

 

Wanneer neemt de gemeente een besluit over de aanvraag van de ontheffing?

Waarschijnlijk neemt de gemeente voor 20 augustus 2024 een definitief besluit over de aanvraag van de ontheffing. Als de gemeente van plan is de ontheffing te verlenen, publiceert de gemeente daarover een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de ontheffing die de gemeente van plan is te verlenen bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

 

Heeft u vragen over de aanvraag van de ontheffing?

U kunt nu alvast de aanvraag van de ontheffing bekijken en hierover vragen stellen. Hiervoor kunt u contact opnemen met de gemeente. Dit kan via het telefoonnummer 14078, de naam van de gemeente dient vervolgens ingesproken te worden.

Naar boven