Standplaatsvergunning voor de verkoop van Italiaanse gerechten, 20 juni 2024 tot 20 juni 2025, iedere donderdag van 14.00 tot 21.00 uur op de parkeerplaats van Waterstraat 27 Beek Ubbergen (gemeente Berg en Dal)

Vergunning verleend op 20 juni 2024

 

Standplaatsvergunning voor de verkoop van Italiaanse gerechten, 20 juni 2024 tot 20 juni 2025, iedere donderdag van 14.00 tot 21.00 uur op de parkeerplaats van Waterstraat 27 Beek Ubbergen (gemeente Berg en Dal).

 

Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden binnen zes weken schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen bij de burgemeester, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van Berg en Dal, Postbus 20, 6560 AA Groesbeek. De termijn van zes weken gaat in een dag na verzending van de vergunning of ontheffing. Deze dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van deze publicatie.

Verleende vergunningen en ontheffingen liggen niet ter inzage. Wilt en een vergunning of ontheffing inzien dan kan dit alleen nadat u een afspraak hebt gemaakt bij cluster APV en Bijzondere wetten via telefoonnummer 14024.

Naar boven