Huis voor de samenleving Tweede Pinksterdag gesloten

De gemeente, Zorg in Deurne en de milieustraat zijn op maandag 20 mei gesloten vanwege Tweede Pinksterdag. Ook telefonisch zijn wij dan niet bereikbaar.

Vanaf dinsdag 21 mei gelden de normale openingstijden weer.

Online regelen

Wist u dat u veel producten ook direct online bij de gemeente kunt regelen? Wilt u een verhuizing doorgeven, een parkeervergunning of een uittreksel aanvragen? Op deze website vindt u steeds meer producten die u online kunt regelen.

Melding openbare ruimte doorgeven

Wilt u een melding doorgeven aan de gemeente, bijvoorbeeld van kapotte straatverlichting, losliggende stoeptegels of een gat in de weg? Dat regelt u ook gemakkelijk online. Bij spoedgevallen die niet kunnen wachten tot de volgende werkdag belt u naar telefoonnummer 0493 - 38 77 11. Buiten openingstijden is de storingsdienst op dit nummer bereikbaar.

Crisis Interventie Team (CIT) Zuidoost-Brabant.

Voor een crisissituatie waarbij direct hulp nodig is en een kind of jongere betrokken is, kunt u contact opnemen met het Crisis Interventie Team, telefoonnummer 088 – 06 66 987 (dag en nacht bereikbaar).

Openingstijden

- Huis voor de samenleving

- Gemeente Deurne

- Zorg in Deurne

- Milieustraat

Naar boven