GEMEENTE VUGHT – GEBRUIK OPENBARE WEG – PARKEERPLAATS DR. MOLLERSINGEL THV DR. DE BROUWERSTRAAT 18 VUGHT

 

Burgemeester en wethouders van Vught maken bekend, dat zij in de afgelopen periode onderstaande aanvraag hebben verleend:

-Parkeerplaats Dr. Mollersingel thv Dr. De Brouwerstraat 18 Vught, ontheffing 2:10 APV voor plaatsen container van 30 april 2024 t/m 6 mei 2024, Z24-277460. Ingekomen 29 april 2024

De ontheffing is verzonden op 30 april 2024.

Bezwaarschrift

Nadat een besluit bekend is gemaakt, kan daartegen een bezwaarschrift worden ingediend door belanghebbenden (gedurende een termijn van 6 weken). Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten; de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, de gronden van het bezwaar.

Het bezwaarschrift kunt u richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10100, 5260 GA Vught. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisende zaak, kunt U tegelijkertijd een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Oost-Brabant Sector Bestuursrecht Postbus 90125, 5200 MA ’s-Hertogenbosch.

 

Naar boven