Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde en een aanbouw aan de achterzijde, Reigerstraat 42, 3334AE Zwijndrecht

De gemeente Zwijndrecht heeft een Aanvraag voor een Omgevingsvergunning ontvangen voor het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde en een aanbouw aan de achterzijde op locatie Reigerstraat 42, 3334AE Zwijndrecht. Het betreft de volgende activiteit(en):

  • Bouwactiviteit (omgevingsplan)

De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer Z2024-00000148.

Waarom publiceert de gemeente Zwijndrecht dit bericht?

Met dit bericht laat de gemeente Zwijndrecht u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer neemt de gemeente Zwijndrecht een besluit over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente Zwijndrecht heeft de aanvraag voor een vergunning ontvangen op 24 maart 2024 en neemt daarover waarschijnlijk 21 mei 2024 een besluit. Als de vergunning wordt verleend, publiceert de gemeente Zwijndrecht een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen over de aanvraag van de vergunning?

U kunt nu alvast de aanvraag van de vergunning bekijken en hierover vragen stellen. Hiervoor kunt u bellen met de gemeente Zwijndrecht. Dit kan via het telefoonnummer 14 078.

Naar boven