Aanvraag vergunning voor het vervangen van de houten gevelkozijnen door kunststofkozijnen aan Claramaheerd 2 tot en met 48 (e), Emingaheerd 94 tot en met 100 (e), Ypemaheerd 2 tot en met 124 (e) te Groningen

Tussen 16 en 23 februari 2023 is de volgende aanvraag voor een omgevingsvergunning bij de gemeente Groningen binnengekomen.

Deze aanvraag wordt gepubliceerd om belanghebbenden vroegtijdig op de hoogte te brengen. Tegen deze aanvraag staat nog geen rechtsbescherming open. In het kader van de Algemene wet bestuursrecht is wel bezwaar of beroep mogelijk tegen een omgevingsvergunning waarop wij hebben besloten.

Voor verder informatie kunt u contact opnemen met de afdeling VTH, Loket Bouwen en Wonen. Harm Buiterplein 1, geopend op werkdagen van 09.00uur tot 13.00u uitsluitend op afspraak.

Een afspraak kunt u maken door hier te klikken of te bellen naar telefoonnummer 14 050.

Houdt u onze berichtgeving en de website in de gaten voor eventuele veranderingen: https://gemeente.groningen.nl/bezoekadressen-en-openingstijden  

AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING

Adres

Postcode

Omschrijving

Claramaheerd 2 t/m 48 (e), Emingaheerd 94 t/m 100 (e), Ypemaheerd 2 t/m 124 (e) te Groningen

9736 MC

houten gevelkozijnen vervangen door kunststofkozijnen (ontvangstdatum 17-02-2023, dossiernummer 202371119)

Groningen, 28 februari 2023

Naar boven