Aanvraag Evenementenvergunning, Koningsdag Nijeveen op 27-04-2023, Nieuweweg 5, 7948 AA Nijeveen

De Gemeente Meppel heeft een aanvraag voor een Evenementenvergunning ontvangen. De vergunning/ontheffing is aangevraagd voor Koningsdag Nijeveen op 27-04-2023 aan de Nieuweweg 5, 7948 AA Nijeveen.

Besluit over de aanvraag van de vergunning/ontheffing

De gemeente heeft de aanvraag voor een Evenementenvergunning ontvangen op 16-02-2023. We nemen waarschijnlijk voor 13-04-2023 een besluit over deze aanvraag.

Als de vergunning/ontheffing is verleend, publiceren wij een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Meer informatie

U kunt nu alvast de aanvraag van de vergunning/ontheffing bekijken en hierover vragen stellen. Bel ons via telefoonnummer 14 0522 of mail via postbus@meppel.nl

Hiertegen kunt u geen bezwaar maken.

Naar boven