M4 Flowers, uitstalling 2023, ontheffing verleend

 

Er is een ontheffing verleend aan M4 Flowers voor een uitstalling voor het pand De Bongerd 71 in Doetinchem voor het jaar 2023.

Bezwaar

Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. In dit bezwaarschrift moeten uw naam, adres en woonplaats staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u ons college duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.

 

Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt de rechter om een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.

 

 

Naar boven