Aanvraag omgevingsvergunning regulier, het bouwen van twee woningen, Legakker te Meppel sectie G 1120

De Gemeente Meppel heeft een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor het bouwen van twee woningen aan de Legakker te Meppel sectie G 1120.

Met dit bericht laten wij weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Besluit over de aanvraag van de vergunning

De gemeente heeft de aanvraag voor een vergunning ontvangen op 04-12-2023. We nemen over de aanvraag waarschijnlijk voor 29-01-2024 een besluit.

Als de vergunning is verleend, publiceren wij een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Meer informatie

Wilt u meer informatie of heeft u vragen bel ons via telefoonnummer 14 0522. Of mail naar postbus@meppel.nl.

Hiertegen kunt u geen bezwaar maken.

Naar boven