Toestemming voor het plaatsen van maximaal 20 sandwichborden in de gemeente Waadhoeke ter promotie van theatervoorstelling Ubuntu in de Koornbeurs in de periode van 10 november 2023 t/m 24 november 2023

Verleende ontheffing sandwichborden

  • Ontheffing (toestemming) voor het plaatsen van maximaal 20 sandwichborden in de gemeente Waadhoeke ter promotie van theatervoorstelling Ubuntu in de Koornbeurs in de periode van 10 november 2023 t/m 24 november 2023 (zaaknummer: 2023-230370).

Bezwaar maken?

Bent u het niet eens met een besluit? Dan kunt u hiertegen bezwaar maken (Algemene wet bestuursrecht). Doet u dat binnen zes weken na de datum van het besluit.

U stuurt uw bezwaar naar:

De burgemeester en wethouders van gemeente Waadhoeke

Postbus 58

8800 AB FRANEKER

In uw bezwaar staat in ieder geval:

  • -

    uw naam en adres;

  • -

    de datum;

  • -

    het besluit waar u het niet mee eens bent;

  • -

    waarom u het niet eens bent met dit besluit;

  • -

    uw handtekening.

Wilt u dat het besluit niet meteen ingaat?

Dan kunt u om een ‘voorlopige voorziening’ vragen bij de rechtbank. Dit is een voorlopige beslissing om een bepaalde handeling uit te stellen of juist door te laten gaan. Dit kan alleen als u al een bezwaar heeft ingediend.

Een voorlopige voorziening vraagt u aan bij:

Rechtbank Noord-Nederland

Afdeling bestuursrecht

Postbus 150

9700 AD Groningen

Naar boven