Aanvraag vergunning voor het uitvoeren van werkzaamheden aan het spoor op 7 t/m 9 oktober 2023 tussen hectometerpunt 27 en 29 op de locatie Spoorzone tussen Dordrecht Centraal en Dordrecht Zuid 0 zaaknummer Z-23-431635

Aanvraag APV ontheffing voor het uitvoeren van werkzaamheden aan het spoor op 7 t/m 9 oktober 2023 tussen hectometerpunt 27 en 29 op de locatie Spoorzone tussen Dordrecht Centraal en Dordrecht Zuid0

De Gemeente Dordrecht heeft een aanvraag voor een APV ontheffing ontvangen. De APV ontheffing is aangevraagd voor het uitvoeren van werkzaamheden aan het spoor op 7 t/m 9 oktober 2023 tussen hectometerpunt 27 en 29 op de locatie Spoorzone tussen Dordrecht Centraal en Dordrecht Zuid0.

 

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een APV ontheffing wordt bij de gemeente aangevraagd om toestemming te krijgen om iets te bouwen, verbouwen, slopen, kappen of aan te leggen. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u hier op tijd op reageren.

 

Wanneer neemt de gemeente een besluit over de aanvraag van de APV ontheffing?

Waarschijnlijk neemt de gemeente voor 25 oktober 2023 een definitief besluit over de aanvraag van de APV ontheffing. Als de gemeente van plan is de ontheffing te verlenen, publiceert de gemeente daarover een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de APV ontheffing die de gemeente van plan is te verlenen bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

 

Heeft u vragen over de aanvraag van de APV ontheffing?

U kunt nu alvast de aanvraag van de APV ontheffing bekijken en hierover vragen stellen. Hiervoor kunt u contact opnemen met de gemeente. Dit kan via het telefoonnummer 14078, de naam van de gemeente dient vervolgens te worden ingesproken.

Naar boven