Standplaatsvergunning Koemarkt te Feanwâlden

Feanwâlden, Koemarkt, het innemen van een standplaats voor de verkoop van oliebollen van 16 oktober 2023 tot en met 31 december 2023 van elke maandag tot en met zaterdag (besluit is verzonden op 4 oktober 2023).

Bent u het niet eens met de vergunning?

U kunt de gemeente tot 6 weken na het verzenden van het besluit laten weten dat u het niet eens bent met de vergunning. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als de vergunning tegen uw belangen ingaat. In deze periode kunt u ook de documenten met informatie over de vergunning in het gemeentehuis bekijken (op afspraak). Bezoek voor de openingstijden en het adres van het gemeentehuis de website van de gemeente.

Voor informatie over het bekijken van de documenten of andere vragen kunt u ook bellen. Dit kan via het telefoonnummer (0519) 29 88 88 optie 2.

Naar boven