Activiteitenbesluit Milieubeheer
Onderwerp
Burgemeester en wethouders van de gemeente Lansingerland maken het volgende bekend.
Op 27 juli 2023 hebben wij van T.V.A. Growers B.V. een melding Besluit lozen buiten inrichtingen ontvangen voor het lozen van grondwater bij een ontwatering aan de A.H. Verweijweg 32 te , 2651 LX te Berkel en Rodenrijs.
Ter plaatse van de A.H. Verweijweg 32 te Berkel en Rodenrijs zal de lozing van het saneringswater gaat plaatsvinden.
Het hierbij vrijkomende afvalwater zal worden geloosd op het vuilwaterriool.
De lozing zal plaatsvinden in de periode van 4 augustus 2023 tot 1 januari 2024.
De te lozen hoeveelheid zal meer bedragen dan het maximaal gestelde van 5 kubieke meter per uur.
Gezien de duur van het project langer dan 26 weken is, worden de activiteiten gezien als een inrichting, waarop het Activiteitenbesluit milieubeheer (hierna: Activiteitenbesluit) van toepassing is.
De gedane melding conform het Blbi zien wij verder als een melding Activiteitenbesluit.
Het lozen op het vuilwaterriool is verboden. Door het op leggen van voorschriften kan hier van worden afgeweken.
Burgemeester en wethouders van de gemeente Lansingerland hebben besloten om voorschriften op te leggen met betrekking tot het lozen van saneringswater afkomstig van een bodemsanering in een vuilwaterriool.
Het besluit is op 18 september 2023 aan de aanvrager bekend gemaakt.
Inzage
U kunt de beschikking en de bijbehorende stukken op verzoek inzien bij de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam. Afspraken kunt u maken door het sturen van een e-mail aan info@dcmr.nl of te bellen naar telefoonnummer 010 – 246 80 00.
Bezwaar
Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken ingaande de dag na de dag van bekendmaking aan de aanvrager tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Lansingerland o.v.v. “Awb-bezwaar”.
Wij verzoeken u een kopie van uw bezwaarschrift en/of het verzoek om een voorlopige voorziening te sturen aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam.
Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen, bij spoedeisend belang, om een voorlopige voorziening vragen. U richt het verzoek aan de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschuldigd.
Inlichtingen
Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de DCMR Milieudienst Rijnmond, via info@dcmr.nl onder vermelding van DCMR zaaknummer: 2218971.
Voor de betreffende stukken met betrekking tot deze procedure kunt u op bijgaande link klikken:
https://loket.dcmr.nl/mozard/!suite92.scherm1007?mObj=8787971