Toestemming voor het wijzigen van een exploitatievergunning aan Zeestraat 24 te Beverwijk

Exploitatievergunning van rechtswege

  • D-088535 / Z-22-178883 Zeestraat 24 te Beverwijk, wijzigen exploitatievergunning, gewijzigd op 23 januari 2023. 

Mogelijkheid van bezwaar

Indien u het niet eens bent met één van deze besluiten, met uitzondering van de bekendmaking van aanvragen omgevingsvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na de datum van bekendmaking (zoals vermeld bij de afgegeven omgevingsvergunningen) aan de aanvrager een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en bevat:

  • a.

    de datum van het bezwaarschrift;

  • b.

    uw naam en adres;

  • c.

    tegen welk besluit u bezwaar maakt;

  • d.

    wat u bezwaren zijn.

Het bezwaarschrift kunt u richten aan de burgemeester en wethouders van Beverwijk.

Tegen aanvragen kan geen bezwaar worden gemaakt. Mocht u het oneens zijn met de aangevraagde activiteiten raden wij u aan om de bekendmakingen van de genomen besluiten in de gaten te houden.

Op www.beverwijk.nl/bekendmakingen kunt u zich abonneren op alle bekendmakingen in uw (postcode)gebied. U ontvangt dan automatisch die bekendmakingen (ook van andere overheden) die betrekking hebben op uw buurt in uw eigen mailbox.

Beverwijk, 26-01-2023

De burgemeester voornoemd,

M.E. Smit

Naar boven