Toestemming voor het houden van een loterij tijdens het Bruegheliaans festijn op 3 september 2023 te Losser

Woensdag 02 augustus 2023

Verleende vergunning APV en bijzondere wetten

Op grond van artikel 5:18 van de Algemene Plaatselijke Verordening is de volgende vergunning verleend aan:

  • -

    Het houden van een loterij tijdens het Bruegheliaans festijn op 3 september 2023, namens de Carnavalsvereniging De Martinikerlkes, zaaknummer 23Z01812.

Zaaknummer 23Z01812

Datum bekendmaking 27 juli 2023.

Tegen een besluit kunnen belanghebbenden ingevolge de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na datum bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, tegen een besluit voorzien van een ¹ moet het bezwaarschrift worden gericht aan de burgemeester, Postbus 90, 7580 AB Losser.

Naast het indienen van een bezwaarschrift kan bij de voorzieningenrechter bij de Rechtbank Overijssel, afdeling Bestuursrecht, Postbus 10067, 8000 GB Zwolle een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Hiervoor is griffierecht verschuldigd.

Naar boven