Geen toestemming nodig voor het kappen van 18 bomen op Bergeijk C 2604

De gemeente Bergeijk heeft beoordeeld dat de gevraagde omgevingsvergunning niet nodig is. Deze activiteit mag zonder vergunning worden uitgevoerd:

Zaaknummer: 17241473

Plaats/adres: Bergeijk C 2604

Omschrijving: kappen van 18 bomen

Activiteit(en): kap

Het besluit is verstuurd op 20-07-2023

Bent u het niet eens met dit besluit?

Als u het niet eens bent met de beoordeling dat geen toestemming nodig is, dan kunt u bezwaar maken. U doet dit door een brief (bezwaarschrift) te sturen naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Bergeijk.

De periode voor het maken van bezwaar start op de dag nadat het besluit is verstuurd en duurt 6 weken.

In uw bezwaarschrift moet staan:

 

- uw naam en adres

- de datum

- een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt

- de redenen waarom u bezwaar maakt

- uw handtekening

 

 

Stuur uw brief naar:

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Bergeijk

Postbus 10.000

5570 GA Bergeijk

Wilt u de beslissing op uw bezwaar niet afwachten?

Het maken van bezwaar betekent niet dat het besluit niet geldt. Wilt u de beslissing op uw bezwaar niet afwachten en snel duidelijkheid? Vraag dan de voorzieningenrechter om een voorlopige voorziening. Dit betekent dat de rechter snel naar uw verzoek kijkt en bepaalt of het besluit in de tussentijd geldt.

Het adres van de voorzieningenrechter is:

Voorzieningenrechter van Rechtbank Oost-Brabant

Sector bestuursrecht

Postbus 90125

5200 MA Den Bosch

Alleen als u bezwaar heeft gemaakt, kunt u de rechter om een voorlopige voorziening vragen. U moet een kopie van het bezwaarschrift meesturen.

Voor het vragen van een voorlopige voorziening moet u kosten betalen aan de rechtbank. Kijk voor meer informatie op www.rechtspraak.nl.

Naar boven