Toestemming voor het houden van het evenement ‘Meezingspektakel 2023’ op 23 juni 2023 op het parkeerterrein tussen het Schuurkerkje en P.C.Hooftlaan te Maassluis

Maassluis, 26 juni 2023

Verleende vergunningen:

Evenementen

  • SPEM, vergunning voor het houden van het evenement ‘Meezingspektakel 2023’ op 23 juni 2023 van 20.00 uur tot 24.00 uur op het parkeerterrein tussen het Schuurkerkje en de P.C.Hooftlaan (datum van het besluit 22 juni 2023), alle postcodes.

Rechtsmiddelen

Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na genoemde datum van het besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 55, 3140 AB Maassluis.

Indien dit, gelet op de betrokken belangen, spoedshalve is vereist, kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam.

Naar boven