Subsidieplafond kalenderjaar 2023 Subsidieregeling eindejaarsactiviteiten winkelgebieden Den Haag 2021

Toelichting

 

Het college helpt Haagse winkelgebieden met de Subsidieregeling eindejaarsactiviteiten winkelgebieden Den Haag 2021 om de aantrekkelijkheid, aantrekkingskracht en sfeer tijdens de feestdagen eind van het jaar te verhogen. Per kalenderjaar dient daarvoor het subsidieplafond vastgesteld te worden.

In 2021 is een subsidieplafond van € 95.000,- vastgesteld wat volledig is gebruikt. In 2022 is er vanwege Corona eenmalig extra budget uit de economiebegroting beschikbaar gesteld en is het subsidieplafond vastgesteld op € 150.000,-, waarvan € 123.000,- daadwerkelijk gebruikt is.

 

Besluitvorming

 

Het college van burgemeester en wethouders van Den Haag,

 

overwegende dat:

 

  • -

    het college op 28 september 2021 de Subsidieregeling eindejaarsactiviteiten winkelgebieden Den Haag 2021 heeft vastgesteld;

  • -

    op grond van artikel 1:8, tweede lid van die regeling het subsidieplafond voor het kalenderjaar 2023 bij afzonderlijk collegebesluit moet worden vastgesteld;

 

besluit:

 

het subsidieplafond voor het kalenderjaar 2023 van de Subsidieregeling eindejaarsactiviteiten winkelgebieden Den Haag 2021 vast te stellen op € 100.000,-.

 

Den Haag, 30 mei 2023

Het college van burgemeester en wethouders,

 

de secretaris,

Ilma Merx

 

de burgemeester,

Jan van Zanen

 

 

Naar boven