Ontheffing voor het schenken van zwak alcoholische dranken en een terrasuitbreiding van de Oranjebar tijdens de kermis aan Oranjeplein te Mariahout

De burgemeester heeft ontheffingen verleend (toestemming gegeven) voor het schenken van zwak alcoholische dranken (bier en wijn) voor:

Terrasuitbreiding Oranjebar tijdens de kermis op het Oranjeplein in Mariahout

Het schenken van alcohol mag op de volgende dagen en tijden:

  • -

    Zaterdag 17 juni 2023 van 14.00 tot 24.00 uur

  • -

    Zondag 18 juni 2023 van 14.00 tot 24.00 uur

  • -

    Maandag 19 juni 2023 van 14.00 tot 24.00 uur

  • -

    Dinsdag 20 juni 2023 van 14.00 tot 24.00 uur

Verzonden op 13 april 2023

Toestemming is mogelijk door artikel 35 van de Alcoholwet en alleen als er een evenementenvergunning is verleend.

Bent u belanghebbende? En heeft u bezwaar tegen deze ontheffing? Dan kunt u bezwaar maken. U doet dat binnen 6 weken na het verzenden van dit besluit. U stuurt uw bezwaar naar de gemeente Laarbeek, aan de burgemeester. Hoe u dit doet leest u in het blauwe gedeelte links op deze pagina bij de tekst ‘Bezwaarschriften’.

Naar boven