Aanvraag vergunning voor het lozen van grondwater in de riolering aan Helmondsestraat 41 T 981 en T 1448 te Bakel

Wilt u stukken inzien? Neem dan contact met ons op. Wij sturen u de stukken dan per mail toe. Heeft u vragen over een plan? Dan geven wij telefonisch een toelichting. Een bezwaarschrift indienen doet u ook online. Ga naar onze website en zoek op ‘bezwaarschrift’. Mocht u echt geen gelegenheid hebben om de stukken digitaal te bekijken, dan kunt een afspraak maken om deze in het gemeentehuis in te zien.

Ingediende aanvraag omgevingsvergunning (omschrijving is rechtstreeks overgenomen zoals bij aanvraag is ingediend)

Bakel:

  • -

    lozen van grondwater in riolering, Helmondsestraat 41 T 981 en T 1448 (20584-2023) activiteit melding lozing in de bodem of de riolering buiten inrichtingen ingekomen 5 april 2023

De aanvraag heeft betrekking op vergunningplichtige activiteiten, maar in dit stadium kan geen bezwaarschrift worden ingediend. Dat kan pas als de vergunning is verleend.

Naar boven