Bekendmaking evenementenvergunning op grond van artikel 2.25 Algemene plaatselijke verordening Sint-Michielsgestel 2014, week 17, 27 april 2023

  • * Evenementenvergunning voor het organiseren van Koningsdag 2023, op 27 april op het Mercuriusplein in Berlicum van 08.30 tot 18.00 uur

     

Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u als belanghebbende binnen zes weken een bezwaarschrift indienen. De bezwarentermijn begint op de dag nadat het besluit is toegezonden aan de aanvrager. Het bezwaarschrift kunt u richten aan de burgemeester, postbus 10.000, 5270 GA Sint-Michielsgestel. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking.

Als er sprake is van een spoedeisende zaak, kunt u tegelijkertijd met uw bezwaar, een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Oost-Brabant, sector bestuursrecht, postbus 90.152, 5200 MA ’s-Hertogenbosch. U kunt dit verzoek ook digitaal indienen bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht . Daarvoor moet u wel beschikken over DigiD. Als u nog geen DigiD heeft kunt u deze aanvragen via www.digid.nl/aanvragen .

 

Sint-Michielsgestel 16 maart 2023

 

Namens de burgemeester

C. Fleuren

Medewerker Evenementen & Horeca

 

Naar boven