Verleende evenementenvergunning, 29 april 2023 van 00:00 uur tot 03:30 uur, Estafetteloop 51ste Batavierenrace, gemeente Berg en Dal

 

Vergunning verleend op 18 maart 2023

 

29 april 2023 van 00:00 uur tot 03:30 uur, Estafetteloop 51ste Batavierenrace, startlocatie Grote Markt in Nijmegen, Finishlocatie Campus Universiteit Twente in Enschede, Wisselpunt 2 Wylerbergmeer, Alde Weteringweg in Beek-Ubbergen, Doorkomst door Beek-Ubbergen en Berg en Dal

 

Voor een evenement kunnen meerdere vergunningen zijn verleend, zoals een evenementenvergunning, een geluidsontheffing, een ontheffing van de Alcoholwet of de Zondagswet.

Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden binnen zes weken schriftelijk en gemotiveerd bezwaar indienen bij de burgemeester, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van Berg en Dal, Postbus 20, 6560 AA Groesbeek. De termijn van zes weken gaat in een dag na verzending van de vergunning/ontheffing. Deze dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van deze publicatie.

Verleende vergunningen/ontheffingen liggen niet ter inzage. Wilt u een vergunning of ontheffing inzien dan kan dit alleen nadat u een afspraak hebt gemaakt bij Team Juridische Zaken en Handhaving via telefoonnummer 14024.

 

Naar boven