Aanvraag vergunning voor het organiseren van kermis Netersel van 3 juni tot en met 6 juni aan Carolus Simplexplein

De gemeente Bladel heeft een aanvraag voor een vergunning APV-Bijzondere wet ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor het organiseren van kermis Netersel van 3 juni tot en met 6 juni aan Carolus Simplexplein. Het kenmerk van de gemeente voor deze zaak is 17282813.

Waarom publiceert de gemeente dit bericht?

Een vergunning wordt aangevraagd om toestemming te krijgen om activiteiten uit te voeren. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer neemt de gemeente een besluit over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente heeft de aanvraag voor een vergunning ontvangen op 07-03-2023. De gemeente neemt daarover waarschijnlijk binnen acht weken een besluit. Als de vergunning wordt verleend, publiceert de gemeente een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. De aanvraag ligt nu niet ter inzage. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen?

Heeft u vragen over vergunningen of meldingen? Of wilt u stukken inzien? Stuur dan een e-mail met daarin duidelijk uw vraag naar vergunningen@bladel.nl. De gemeente neemt dan contact met u op, maakt zo nodig een afspraak of zorgt dat stukken voor u beschikbaar komen.

Naar boven