De evenementenvergunning is verleend voor:
|
naam
|
vergunning verleend op
|
datum evenement
|
T
ijden
|
|
Pleinpop 2023
|
07-03-2023
|
13-14-15-16 april 2023
|
- •
Donderdag 13 april 2023 van 20.00u tot 23.00u (concert luchtmachtorkest)
- •
Vrijdag 14 april 2023 van 20.00u tot 02.00u
- •
Zaterdag 15 april 2023 van 20.00u tot 02.00u
- •
Zondag 16 april 2023 van 14.00u tot 21.00u
|
De locatie van het evenement betreft: Alphen, perceel weiland buitendijks t.h.v. Kerkdijk 5 (tussen Loswal en Kerkdijk).
Vragen
Voor vragen kunt u op werkdagen contact opnemen met de vergunningverlener, de heer P. Kersten via het algemene telefoonnummer 14 0487.
Bezwaar
Bent u het niet eens met dit besluit? Dan kunt u daartegen bezwaar maken. Om bezwaar te maken dient u een bezwaarschrift in bij het bestuursorgaan dat dit besluit heeft genomen. Dit is een brief waarin u uitlegt waarom u het niet eens bent met het besluit. U dient uw bezwaarschrift binnen 6 weken na de dag van verzending van dit besluit in.
In het bezwaarschrift moet volgens artikel 6:5 Algemene wet bestuursrecht het volgende staan:
- •
- •
de datum van uw bezwaarschrift;
- •
omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt. Als het mogelijk is stuurt u een kopie van het besluit mee;
- •
waarom u het niet eens bent met het besluit;
- •
Voorlopige voorziening aanvragen
Heeft u bezwaar gemaakt? Dan moet u wachten op de beslissing van het bestuursorgaan. In sommige gevallen kunt u daar niet op wachten. U kunt dan bij de rechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Met een voorlopige voorziening vraagt u een voorlopige beslissing van de rechter.
U dient uw verzoek in bij de Rechtbank Gelderland, afdeling bestuursrecht (Postbus 9030, 6800 EM Arnhem). Voor het aanvragen van een voorlopige voorziening betaalt u griffierecht. Meer informatie hierover ontvangt u van de rechtbank.
Beneden-Leeuwen, 07-03-2023
Met vriendelijke groet,
V.M. (Vincent) van Neerbos
burgemeester