Aanvraag vergunning voor het samenvoegen van een tweetal ruimten met industriefunctie tot één ruimte, met aanpassing aan de gevel aan Estland 2,2613 JX 

Estland 2, 2313 JX| het samenvoegen van een tweetal ruimten met industriefunctie tot één ruimte, met aanpassing aan de gevel | 27-02-2023

Wilt u meer informatie ontvangen over de aangevraagde vergunning? U kunt de stukken opvragen bij Klantcontactcentrum van de gemeente via telefoonnummer 14015 of via het formulier op www.delft.nl/contact.

Deze publicatie is bedoeld om u te informeren. Als er een besluit is genomen over de aanvraag dan publiceren wij dat hier opnieuw. Pas dan kunt u eventueel bezwaar maken. Meer informatie daarover vindt u later bij de publicatie van de verleende vergunning.

Naar boven