Ontwerpbesluit omgevingsvergunning met projectbesluit genomen: Lith, Antoon Coolenplein 7

Lith, Antoon Coolenplein 7

het bouwen van een huisartsenpraktijk

Ontwerpbesluit omgevingsvergunning genomen

Kenmerk: ZKN 983421

 

ONTWERPOMGEVINGSVERGUNNING ‘Antoon Coolenplein 7, Lith’

U kunt reageren op de ontwerpomgevingsvergunning ‘het bouwen van een huisartsenpraktijk Antoon Coolenplein 7 Lith’. Met deze vergunning wijken wij af van het bestemmingsplan ‘Lith Centrum-2014’ Hieronder leggen wij uit wat dit precies betekent. Ook leest u hoe u kunt reageren.

 

Wat is een bestemmingsplan?

In een bestemmingsplan staat welke functies grond heeft. Bijvoorbeeld wonen, natuur, recreatie of bedrijf. Ook regelt een bestemmingsplan of men op die grond mag bouwen. Dit is bijvoorbeeld belangrijk als u een vergunning vraagt om te bouwen. De gemeente kijkt dan of uw bouwplan in het bestemmingsplan past. Past een bouwplan niet in het bestemmingsplan? Dan kunnen wij daaraan soms toch meewerken. Met een omgevingsvergunning wijken wij dan af van het bestemmingsplan.

 

Waar gaat de ontwerpomgevingsvergunning over?

Met de ontwerpomgevingsvergunning wijken wij af van het bestemmingsplan ‘Lith Centrum-2014’ Dit doen wij om het bouwen van een huisartsenpraktijk mogelijk te maken.

 

U kunt de ontwerpomgevingsvergunning bekijken

U kunt van donderdag 3 maart 2022 tot en met woensdag 13 april 2022 de volgende stukken bekijken:

• de ontwerpomgevingsvergunning

• de onderbouwing van de ontwerpomgevingsvergunning

• het bouwplan

 

U kunt deze stukken bekijken bij de balie Publieksvoorlichting in het gemeentehuis aan de Raadhuislaan 2 in Oss. De balie is open van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur, op donderdag tot 20.00 uur.

 

U kunt reageren op de omgevingsvergunning

U kunt reageren op de ontwerpomgevingsvergunning. Uw reactie noemen we een zienswijze.

 

U kunt reageren van donderdag 3 maart 2022 tot en met woensdag 13 april 2022. U kunt dit schriftelijk doen of mondeling. Let op: u kunt niet per e-mail reageren.

 

Wilt u schriftelijk reageren? Stuurt u dan een brief aan:

 

Burgemeester en wethouders van Oss

Afdeling VTH

Postbus 5

5340 BA Oss

 

Geef in uw brief aan dat deze over de ontwerpomgevingsvergunning ‘het bouwen van een huisartsenpraktijk’ gaat. Geef ook aan waarom u het wel of niet eens bent met de ontwerpomgevingsvergunning.

 

Wat gebeurt er na de ontwerpomgevingsvergunning?

Het gaat hier om een ontwerpomgevingsvergunning. Wij nemen na ter inzage legging zo spoedig mogelijk een definitief besluit. Wij nemen dan ook een besluit over eventuele zienswijzen.

 

Hebt u nog vragen?

Hebt u nog vragen over deze publicatie? Bel dan met R. van der Vorst van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling telefoonnummer 14 0412.

 

Naar boven