Aanvraag vergunning voor het organiseren van een rommelmarkt op 24-04-2022 aan Rembrandtstraat, Vermeerstraat, Gerard Doustraat, van der Helststraat, Ferdinand Bolstraat en Ruysdaelkade te Alkmaar

ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING

Ingediende aanvraag voor een evenementenvergunning

Burgemeester en wethouders van Alkmaar maken bekend dat zij de volgende aanvraag voor een evenementenvergunning hebben ontvangen:

Rembrandstraat eo te Alkmaar: het organiseren van een rommelmarkt in de Rembrandtstraat, Vermeerstraat, Gerard Doustraat, van der Helststraat, Ferdinand Bolstraat, Ruysdaelkade te Alkmaar op 24-04-2022 Datum ontvangst: 21 februari 2022.

Zaaknummer: 0000287016

Ingediende aanvragen liggen niet ter inzage. Wilt u toch een aanvraag inzien dan kan dit alleen op verzoek via onze website met vermelding van het zaaknummer en het adres waar de aanvraag over gaat.

Naar boven