STANDPLAATSVERGUNNING aan de Vrijhof te Ferwert

Verleende standplaatsvergunning

Ferwert, aan de Vrijhof, het innemen van een standplaats op de woensdagmorgen voor de verkoop van kaas en aanverwante artikelen (besluit is verzonden op 28 december 2021).

Bent u het niet eens met de vergunning?

U kunt de gemeente tot 6 weken na het verzenden van het besluit laten weten dat u het niet eens bent met de vergunning. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als de vergunning tegen uw belangen ingaat. In deze periode kunt u ook de documenten met informatie over de vergunning in het gemeentehuis bekijken (op afspraak). Bezoek voor de openingstijden en het adres van het gemeentehuis de website van de gemeente.

Voor informatie over het bekijken van de documenten of andere vragen kunt u ook bellen. Dit kan via het telefoonnummer (0519) 29 88 88 optie 2.

 

Naar boven