Gemeenteblad van Nijmegen
Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
---|---|---|---|
Nijmegen | Gemeenteblad 2022, 582110 | andere beschikking |
Zoals bouwplannen en verkeersmaatregelen.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
---|---|---|---|
Nijmegen | Gemeenteblad 2022, 582110 | andere beschikking |
St. Annastraat 53 A1 en 53 A2 te Nijmegen: verbouwen van een woning in 2 appartementen - omgevingsvergunning - Vergunning verleend
Omschrijving: verbouwen van een woning in 2 appartementen (St. Annastraat 53 A1 en 53 A2 te Nijmegen)
Activiteiten: Bouwen; Afwijken Bestemmingsplan;
Verlengingsbesluit verzonden: 28-10-2022
Ontwerpbeschikking ter inzage gelegd:
Definitieve beschikking verzonden: 28-12-2022
Definitieve beschikking ter inzage gelegd: 30-12-2022
Einddatum bezwaartermijn: 08-02-2023
Uw mogelijkheid: U kunt een bezwaar indienen. Dit kan van 29 december 2022 tot en met 8 februari 2023.
Bent u het niet eens met ons besluit?
U kunt binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit laten weten dat u het niet eens bent met het besluit. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als het besluit tegen uw belangen ingaat.
Stuur hiervoor binnen 6 weken een brief naar gemeente Nijmegen. Stuurt u de brief niet op tijd? Dan wordt uw bezwaar niet behandeld.
Zet in de brief in ieder geval het volgende:
- De beslissing waarmee u het niet eens bent;
- Waarom u het niet met de beslissing eens bent;
College van Burgemeester en Wethouders van Nijmegen, Postbus 9105, 6500 HG Nijmegen
Zet op de envelop en de brief duidelijk het woord ‘Bezwaarschrift’.
Het bezwaarschrift kunt u ook sturen via de website van de gemeente Nijmegen. Gaat u hiervoor naar ‘diensten’ ‘klacht, bezwaar en beroep’ ‘bezwaar maken, beroep instellen’.
Het kan tot 18 weken duren voordat u een beslissing over uw bezwaar ontvangt. Kunt u hier niet op wachten, bijvoorbeeld omdat ons besluit nu al ernstige gevolgen heeft? Dan kunt u aan de rechter vragen om het besluit tijdelijk uit te stellen. Dat heet een voorlopige voorziening.
- U schrijft eerst de brief met uw bezwaar. Hiervan maakt u een kopie.
- Daarna schrijft u nog een brief. Hierin schrijft u waarom u wilt dat het besluit nog niet wordt uitgevoerd. U vraagt dus om een voorlopige voorziening.
- Stuur de brief waarin u vraagt om uitstel met de kopie van uw bezwaar naar:
Voorzieningenrechter van de Rechtbank Gelderland
Let op! U betaalt administratiekosten (griffierechten) als u de rechter vraagt om een voorlopige voorziening. Hoeveel u betaalt, hangt af van uw situatie. Op www.rechtspraak.nl leest u hier meer over.
U kunt na de verzenddatum van dit besluit de documenten met informatie over het besluit bekijken. Voor informatie over het bekijken van de documenten of andere vragen kunt u bellen naar de Omgevingsdienst Regio Nijmegen via telefoonnummer 024 751 77 00. U kunt ook mailen naar wabo@odrn.nl. Noem hierbij het zaaknummer. Via onderstaande link kunt u de openbare documenten bekijken die horen bij het besluit.
http://www.nijmegen.nl/vergunningpagina/?guid=944500AD-FAE9-47A2-A96B-58FAED851F68
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2022-582110.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.