Verleende incidentele ontheffing sluitingstijd (kenmerk 923625) Doctor van Noortstraat 92B Leidschendam Bar Dancing "The Limit"

Algemene informatie

Op 15 decembver 2022 is aan Bar Dancing "The Limit" ontheffing verleend om geopend te zijn in de nacht van 25 op 26 december 2022 tot 04.00 uur.

Datum bekendmaking besluit: 15 december 2022

Meer informatie?

Het besluit kunnen we op uw verzoek digitaal toezenden, hiervoor kan u contact opnemen met telefoonnummer 14070 of stuur een e-mail naar vergunningen@lv.nl vermeld hierbij het bovenstaand kenmerk.

Bezwaarclausule

Bent u het niet eens met dit besluit? En bent u belanghebbende? Dan kunt u een bezwaarschrift indienen. Stuur dit uiterlijk binnen 6 weken na de datum bekendmaking van het besluit.

Maakt u gebruik van internet en heeft u een DigiD? Dien uw bezwaarschrift dan digitaal in via https://www.lv.nl/bezwaar-en-beroep.

Heeft u geen internet of wil u liever per brief bezwaar maken dan kunt u het bezwaarschrift opsturen naar: Burgemeester en wethouders van Leidschendam-Voorburg, Postbus 1005, 2260 BA Leidschendam.

Vermeld in uw bezwaarschrift:

1. naam, adres, telefoonnummer (waar u overdag bereikbaar bent) en e-mailadres;

2. de datum en handtekening;

3. een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt. Stuur een kopie van het besluit mee en noem het kenmerk;

4. de argumenten voor bezwaar.

Voorlopige voorziening

Bij een spoedeisend belang kunt u na het indienen van een bezwaarschrift een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Den Haag. Meer informatie hierover vind u hier.

Naar boven