PUBLICATIE VOORNEMEN TOT VERHUREN

Met deze publicatie geeft de Gemeente uitvoering aan het arrest van de Hoge Raad d.d. 26 november 2021 (ECLI:NL:HR: 2021:1778).

 

Objectinformatie  

Adres: Vroesenkade bij 182

Perce(e)l(en): Gemeente Overschie, sectie B, perceelnummer 8061 en Gemeente Rotterdam, sectie Z, perceelnummer 5032

Perceelgroottte: 540 m2

 

 

Voornemen tot aangaan overeenkomst

De gemeente Rotterdam is voornemens om een huurovereenkomst aan te gaan met de heer Laurens Klappe voor het perceel grond aan de Vroesenkade in Rotterdam.

 

Laurens Klappe is enige serieuze gegadigde

Naar het oordeel van de gemeente is Laurens Klappe de enige serieuze gegadigde die in aanmerking komt voor verkrijging van een huurovereenkomst voor het perceel grond aan de Vroesenkade bij 182.

 

  • 1.

    De voormalig huurder heeft de gemeente verzocht voor een contractsovername voor de Laurens Klappe.

  • 2.

    Laurens Klappe is de eerste en enige aangrenzende ‘’buurman’’ van het perceel grond aan de Vroesenkade.

  • 3.

    Laurens Klappe is akkoord met het perceel over te nemen in de huidige staat (inclusief beplanting, hekwerk etc.) 

Gelet op het voorgaande is de gemeente van oordeel dat er op grond van objectieve, redelijke en toetsbare criteria slechts één serieuze gegadigde in aanmerking komt voor het aangaan van de huurovereenkomst voor het perceel grond aan de Vroesenkade bij 182, namelijk de heer Laurens Klappe. Ten overvloede zij erop gewezen dat de gemeente daarbij een ruime mate van beleidsvrijheid toekomt.

 

Vervaltermijn

 

Indien u zich niet kunt verenigen met dit voornemen, dan dient u dit uiterlijk 15 december 2022, kenbaar te maken door middel van een gemotiveerd bericht aan rb.kinkelaar@rotterdam.nl onder vermelding van “Reactie op voornemen tot aangaan overeenkomst tot verhuring perceel grond aan de Vroesenkade bij 182’’. Bij gebreke van een tijdig en gemotiveerd bericht vervalt het recht tegen al het voornoemde in rechte op te komen en/of daarop enige vordering tot schadevergoeding of welke andere aanspraak dan ook te baseren, althans heeft u uw rechten daarop verwerkt. De Gemeente en Bas Hoornweg zouden immers onredelijk worden benadeeld indien pas na deze (duidelijk kenbaar gemaakte) termijn alsnog tegen het voornemen respectievelijk het aangaan van de overeenkomst zou worden opgekomen.

 

Naar boven