Toestemming voor het kappen van 14 bomen (bomen in slechte staat, met herplant) op het plein grenzend aan Urkstraat (Urkplein) te Alkmaar

WET ALGEMENE BEPALINGEN OMGEVINGSRECHT

1822

Reguliere voorbereidingsprocedure: verleende omgevingsvergunningen

Burgemeester en wethouders van Alkmaar maken bekend, dat zij de volgende omgevingsvergunning hebben verleend:

Nabij de wijkontsluiting Noord en Zuid bij de rotondes van de Laan van Bergama: het plaatsen van een beeldend kunstwerk

Zaaknummer: 0000267440

Niet eens met dit besluit?

Wilt u een besluit inzien dan kan dit alleen op verzoek. Uw verzoek kunt u doen via onze website met vermelding van het zaaknummer en het adres van het dossier.

Als u het niet eens bent met dit besluit dan kunt u binnen zes weken na de verzenddatum bezwaar maken. Op onze website kunt u lezen hoe u online of per post uw bezwaar kunt indienen. Uw bezwaarschrift moet vóór 09 maart 2022 zijn ontvangen.

Naar boven