Verleende omgevingsvergunning Sprengenweg 40 in Heerde: het kappen van twee douglasbomen, twee eikenbomen, een wilgenboom en een denneboom

Het college van Heerde maakt bekend dat zij op 12 augustus 2022 een omgevingsvergunning heeft verleend voor het kappen van twee douglasbomen, twee eikenbomen, een wilgenboom en een denneboom op het perceel Spengenweg 40 in Heerde (verzenddatum: 16 augstus 2022).

 

Bent u het niet eens met onze beslissing? Dan kunt u bezwaar maken. Wij bekijken de zaak dan opnieuw. Wij moeten uw bezwaarschrift binnen zes weken hebben na de verzenddatum op deze brief. In het bezwaarschrift staan: de datum, uw naam en adres, uw handtekening, met welk besluit u het niet eens bent en waarom. Voor meer informatie: www.heerde.nl/bezwaar.

 

Naar boven