Ontheffing voor het schenken van zwak alcoholische dranken (bier en wijn) op 1 september 2022 van 21.30 tot 0.30 uur op het grasveld op de hoek van Dorpsstraat/Wilhelminalaan in Aarle-Rixtel

De burgemeester verleent een ontheffing (geeft toestemming) voor het schenken van zwak alcoholische dranken (bier en wijn) voor:

CineSummer in Aarle-Rixtel

Het evenement is op 1 september 2022 van 21.30 tot 0.30 uur. Het evenement is in de open lucht op het grasveld hoek Dorpsstraat/Wilhelminalaan in Aarle-Rixtel. Plaatselijk bekend als ’t Heuveltje (verzonden op 30 juni 2022).

Toestemming is mogelijk door artikel 35 van de Alcoholwet

Bent u belanghebbende? En heeft u bezwaar tegen deze ontheffing? Dan kunt u een bezwaar maken. U doet dat binnen 6 weken na het verzenden van dit besluit. U stuurt uw bezwaar naar de gemeente Laarbeek, aan de burgemeester. Hoe u dit doet leest u in het blauwe gedeelte links op deze pagina bij de tekst ‘Bezwaarschriften’.

Naar boven