Toestemming voor het evenement Night at the Bridge op 18 juni 2022 aan Vlaardingsekade in Midden-Delfland

Registratienummer

:

37291

Onderwerp

:

Verleende vergunning en ontheffingen evenement Night at the Bridge 18 juni 2022

De burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Midden-Delfland heeft op 8 juni 2022 een evenementenvergunning, een ontheffing geluid en een ontheffing van de Alcoholwet verleend voor het evenement Night at the Bridge op het terrein van de speeltuin Vlaardingsekade, het water de Gaag en bij de Molen van Korpershoek in Schipluiden, op grond van artikel 2:25 en artikel 4:6 van de Algemene plaatselijke verordening Midden-Delfland 2021 en artikel 35 van de Alcoholwet. Het evenement vindt plaats van zaterdag 18 juni 2022 op zondag 19 juni 2022.

Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager (datum genoemd na het besluit) een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van de gemeente Midden-Delfland.

U kunt ook digitaal een bezwaarschrift indienen. Maak daarbij gebruik van het bezwaarschriftenformulier. Dit formulier is te vinden op de gemeentelijke website onder ‘Digitaal Loket’, ‘Formulieren’. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op deze website voor de precieze voorwaarden.

Inhoud bezwaarschrift

In het bezwaarschrift moet ten minste het volgende staan: de datum, uw naam en adres, de omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, uw handtekening en de reden waarom u het met dit besluit niet eens bent. Wanneer er sprake is van dringende spoed en niet kan worden gewacht op de beslissing op bezwaar, kan aansluitend een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, postbus 20302, 2500 EH ’s-Gravenhage. Voor dit verzoek betaalt u griffierecht.

Naar boven