Gemeente Midden-Delfland - Verlening apv vergunning – Plaatsen van driehoeksreclameborden – 25 mei t/m 8 juni – Den Hoorn, Schipluiden en Maasland
Het college van burgemeester en wethouders van Midden-Delfland heeft op 25 mei 2022 een vergunning aan Hoffman Outdoor Media BV verleend voor het plaatsen van driehoeksreclameborden in Den Hoorn, Schipluiden en Maasland voor de periode 25 mei tot en met 8 juni 2022 ten behoeve van reclame voor het Delft Fringe Festival 2022. Dit is een vergunning op grond van artikel 2:10 van de Algemene plaatselijke verordening Midden-Delfland 2021.
Bent u het niet eens met dit besluit?
Als u het niet eens bent met dit besluit, dan kunt u bezwaar maken. In dat geval adviseren wij u om eerst telefonisch contact met ons op te nemen. We nemen samen met u het besluit door. Bent u het na dit gesprek nog steeds niet eens met dit besluit? Dan kunt u een bezwaarschrift sturen naar de burgemeester. Zorgt u ervoor dat u het bezwaarschrift indient binnen zes weken na de dag waarop het besluit is verzonden. Daarmee voorkomt u dat wij uw bezwaarschrift niet meer kunnen behandelen.
Let wel: ook anderen die belang hebben bij dit besluit kunnen bezwaar maken.
Hoe maakt u bezwaar?
U kunt uw bezwaarschrift digitaal indienen. Daarvoor moet u beschikken over een DigiD inlogcode. Op www.middendelfland.nl/bezwaar vindt u alle informatie.
U kunt uw bezwaarschrift ook schriftelijk indienen. Uw bezwaarschrift richt u aan het college van burgemeester en wethouders.
Wanneer er sprake is van dringende spoed en niet kan worden gewacht op de beslissing op bezwaar, kan aansluitend een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank ‘s-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH ’s-Gravenhage. Voor dit verzoek betaalt u griffierecht.