Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning voor het oprichten van een woning, aan de Gielenkamp 2 te Wellerlooi.

Aanvraag vergunning voor oprichten van een woning aan de Gielenkamp 2 te Wellerlooi.

 

De Gemeente Bergen (L) heeft op 14 februari 2022 een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor oprichten van een woning aan Gielenkamp 2 te Wellerlooi.

Waarom dit bericht?

Een omgevingsvergunning wordt aangevraagd om toestemming te krijgen om iets te bouwen, verbouwen, kappen van aan te leggen. Met dit bericht laat de Gemeente Bergen (L) u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer wordt een besluit genomen over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente Bergen (L) neemt waarschijnlijk binnen 8 weken na ontvangst van de vergunning aanvraag een besluit. Als de vergunning vergunning, publiceert de Gemeente Bergen (L) een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hier reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen over de aanvraag van de vergunning?

Voor vragen of opmerkingen kunt u bellen met de Gemeente Bergen (L). Dit kan via het telefoonnummer 0485 34 83 83.

Naar boven