GEMEENTE VUGHT – VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING BOUW –OCHTENDGLOREN 2, 2A, 2B, 4,4A EN 6 T/M 20 HELVOIRT

Burgemeester en wethouders van Vught maken bekend, dat zij in de afgelopen periode onderstaande aanvraag voor een omgevingsvergunning hebben verleend:

 

-Ochtendgloren 2, 2A, 2B, 4, 4A en 6 t/m 20 Helvoirt, bouwen van 13 woningen, OV20221016.

Bezwaarschrift

Nadat een besluit bekend is gemaakt, kan daartegen een bezwaarschrift worden ingediend door belanghebbenden (gedurende een termijn van 6 weken). Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten; de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, de gronden van het bezwaar.

Het bezwaarschrift kunt u richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10100, 5260 GA Vught. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisende zaak, kunt U tegelijkertijd een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Oost-Brabant Sector Bestuursrecht Postbus 90125, 5200 MA ’s-Hertogenbosch.

 

 

 

Naar boven