Toestemming voor het plaatsen van driehoeksreclameborden op 16 tot en met 30 juni 2022 te Den Hoorn, Schipluiden en Maasland

Het college van burgemeester en wethouders van Midden-Delfland heeft op 15 maart 2022 een vergunning aan Hoffman Outdoor Media BV verleend voor het plaatsen van driehoeksreclameborden in Den Hoorn, Schipluiden en Maasland voor de periode 16 tot en met 30 juni 2022 ten behoeve van reclame voor de zomercampagne van Stichting PUUUR. Dit is een vergunning op grond van artikel 2:10 van de Algemene plaatselijke verordening Midden-Delfland 2021.

Bent u het niet eens met dit besluit?

Als u het niet eens bent met dit besluit, dan kunt u bezwaar maken. In dat geval adviseren wij u om eerst telefonisch contact met ons op te nemen. We nemen samen met u het besluit door. Bent u het na dit gesprek nog steeds niet eens met dit besluit? Dan kunt u een bezwaarschrift sturen naar de burgemeester. Zorgt u er voor dat u het bezwaarschrift indient binnen zes weken na de dag waarop het besluit is verzonden. Daarmee voorkomt u dat wij uw bezwaarschrift niet meer kunnen behandelen.

Let wel: ook anderen die belang hebben bij dit besluit kunnen bezwaar maken.

Hoe maakt u bezwaar?

U kunt uw bezwaarschrift digitaal indienen. Daarvoor moet u beschikken over een DigiD inlogcode. Op www.middendelfland.nl/bezwaar vindt u alle informatie.

U kunt uw bezwaarschrift ook schriftelijk indienen. Uw bezwaarschrift richt u aan het college van burgemeester en wethouders.

Wanneer er sprake is van dringende spoed en niet kan worden gewacht op de beslissing op bezwaar, kan aansluitend een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank ‘s-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH ’s-Gravenhage. Voor dit verzoek betaalt u griffierecht.

Naar boven