Gemeente Doetinchem, standplaats promotie erfgoed, diverse data in november 2021, vergunning verleend

 

Er is een vergunning verleend aan Gemeente Doetinchem voor het innemen van een standplaats van 09.30 uur tot 15.30 uur op 15 november 2021 in Gaanderen, 16 november 2021 op het Simonsplein, 18 november 2021 Van Limburg Stirumstraat en 19 november 2021 Klootsemastraat. De standplaats wordt ingenomen om erfgoed in relatie tot duurzaamheid te promoten.

Bezwaar

Als u het niet eens bent met dit besluit, kunt u een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. In dit bezwaarschrift moeten uw naam, adres en woonplaats staan. Ook moet u er een datum opzetten en onderaan de brief een handtekening. Het is belangrijk dat u ons college duidelijk maakt waarom u bezwaar maakt tegen dit besluit.

 

Ook als u bezwaar maakt, blijft dit besluit geldig. Als u dat niet wilt, dan kunt u de rechter vragen om het besluit te schorsen. Dit heet een voorlopige voorziening. U kunt de rechter om een voorlopige voorziening vragen door een brief te sturen naar de Voorzieningenrechter, Rechtbank Gelderland, Postbus 9030, 6800 EM Arnhem. Het aanvragen van een voorlopige voorziening kost u geld.

 

 

Naar boven