Kennisgeving plaatsen voorwerpen op of aan de openbare weg ter hoogte van Dijckscampenlaan 56, 1441 PP Purmerend

De gemeente heeft op 19 oktober 2021 besloten een vergunning te verlenen voor het plaatsen van een telekraan ter hoogte vanDijckscampenlaan 56, 1441 PP Purmerend. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • Gebruik openbare ruimte

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken. Neemt u dan eerst telefonisch contact met ons op; misschien komen we samen tot een oplossing. Komen we er niet uit, dan kunt u binnen zes weken na 20 oktober 2021 een bezwaarschrift indienen.

U kunt dat digitaal doen, dan heeft u een DigiD nodig. Of u schrijft een brief naar het team Juridische en Veiligheidszaken, Postbus 15, 1440 AA te Purmerend. Voor meer informatie zie: www.purmerend.nl/bezwaar.

In uw bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • uw naam, adres, telefoonnummer en/of e-mailadres;

  • een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • de reden waarom u bezwaar maakt;

  • de datum en uw handtekening.

Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuurt u dan een volmacht mee. Op www.purmerend.nl/bezwaar vindt u een voorbeeld.

Naar boven