Gemeente Loon op Zand - verlening evenementenvergunning - Afsluiten gedeelte Ecliptica voor streetwise 29 september 2021 - Ecliptica kruising Hydra tot Ecliptica kruising Delphinus, Loon op Zand

Verleende Vergunningen en ontheffingen:

 

zaaknummer

aanvrager

Verleend

Vergunning voor

Locatie

ZK21.05181

Basisschool de Blokkendoos

23-08-2021

Afsluiten gedeelte Ecliptica voor streetwise 29 september 2021

Ecliptica kruising Hydra tot Ecliptica kruising Delphinus Loon op Zand

Bezwaar: Bent u het niet eens met een besluit? U kunt hier bezwaar tegen maken. U heeft hiervoor 6 weken de tijd na de dag van bekendmaking. Het bezwaarschrift schorst het besluit niet op. Is er sprake is van een spoedeisend belang? U kunt gelijk met uw bezwaarschrift een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij: De voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda.

Ter inzageVoor het maken van een afspraak om de vergunning in te zien of om informatie kunt u contact opnemen via het telefoonnummer 0416- 289 111.

Naar boven