U kunt reageren op het ontwerpwijzigingsplan ‘Molenven’. Hieronder staat waar dit plan over gaat. Ook leest u hoe u hierop kunt reageren.
Wat is een wijzigingsplan?
Een wijzigingsplan heeft dezelfde inhoud als een bestemmingsplan, maar doorloopt een andere procedure. Een wijzigingsplan voorziet in een wijziging in het bestemmingsplan. Dat is mogelijk als het college van B&W hier toestemming voor geeft. Dit heet een wijzigingsbevoegdheid. In een bestemmingsplan en in dit geval het wijzigingsplan staat welke functies (‘bestemming’) grond heeft. Bijvoorbeeld wonen, natuur, recreatie of bedrijf. Ook regelt een wijzigingsplan of men op die grond mag bouwen. Een wijzigingsplan wordt vastgesteld door het college van burgemeester en wethouders.
Waar gaat het ontwerpwijzigingsplan ‘Molenven’ over?
Het ontwerp wijzigingsplan ‘Molenven’ gaat over de realisatie van tien woningen in het voormalige schoolgebouw. Daarnaast maakt het wijzigingsplan twee vrijstaande woningen mogelijk op het voormalige schoolterrein.
U kunt het ontwerpwijzigingsplan bekijken
U kunt van donderdag 26 augustus 2021 tot en met 6 oktober 2021 het ontwerpwijzigingsplan met bijbehorende stukken bekijken:
- 1.
- 2.
Bij de Ontvangst- en informatiebalie van het gemeentekantoor, Secretaris van Rooijstraat 1 in Vught.
Tegen betaling kunt u afschriften krijgen van de stukken die ter inzage liggen.
U kunt reageren op het ontwerpwijzigingsplan
U kunt reageren op het ontwerpwijzigingsplan. De reactie die u indient, heet in deze fase een ‘zienswijze’.
U kunt reageren van donderdag 26 augustus 2021 tot en met 6 oktober 2021. U kunt dit schriftelijk doen of mondeling. Let op: u kunt niet per e-mail reageren.
Schriftelijke reacties kunt u sturen naar het college van B&W van Vught, afdeling Ontwikkeling, postbus 10.100, 5260 GA Vught. Voor een mondelinge afspraak kunt u bellen met de afdeling Ontwikkeling via telefoonnummer 073-6580680.
Geef in uw brief aan dat het om een zienswijze over het ontwerpwijzigingsplan ‘Molenven’ met zaaknummer Z21-239816 gaat. Geef ook aan waarom u het wel of niet eens bent met ontwerpwijzigingsplan. Op de zienswijze staat uw naam, adres en woonplaats vermeld.
Wat gebeurt er na het ontwerpwijzigingsplan?
Het gaat hier om een ontwerp wijzigingsplan. U kunt daar nu op reageren. De gemeente kijkt dan of het plan moet worden aangepast. Daarna stelt het college van burgemeester en wethouders het wijzigingsplan definitief vast. Als u het niet eens bent met het vastgestelde wijzigingsplan, kunt u in beroep gaan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Let op: u kunt in principe alleen in beroep gaan wanneer u ook een zienswijze heeft ingediend over het ontwerp wijzigingsplan. Dit geldt niet wanneer u dit redelijkerwijs niet kon doen, bijvoorbeeld omdat het plan naar de vaststelling toe is gewijzigd en u daarop reageert.
Heeft u nog vragen?
Hebt u nog vragen over deze publicatie? Bel dan met de afdeling Ontwikkeling, telefoonnummer 073-6580680.