Kennisgeving besluit op aanvraag omgevingsvergunning Dorpstraat 63a en 65 t/m 65e te Leende

De gemeente heeft op 30 juli 2021 een besluit genomen op de aanvraag met zaaknummer OV 21087 voor een omgevingsvergunning op locatie Dorpstraat 63a en 65 t/m 65e te Leende. De vergunning is verleend. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • Bouw

Inzage

De vergunning met bijlagen ligt ter inzage op het gemeentehuis. De vergunning kan ter inzage ook naar u gemaild worden, neem hiervoor contact op met de gemeente via email postbus@heeze-leende.nl of bel met 040-2241400 en geef aan om welke zaak het gaat. De behandelend ambtenaar neemt vervolgens contact met u op.

Procedure

Indien u belanghebbende bent kunt u bezwaar maken tegen het besluit. Vermeldt u daarbij het hierboven genoemde zaaknummer. U kunt het bezwaar richten aan Burgemeester en Wethouders van Heeze-Leende, Postbus 10.000, 5590 GA Heeze. De termijn voor het indienen van een bezwaar start op 31 juli 2021 en bedraagt 6 weken.

 

Naar boven