Gemeente Den Helder - verlening omgevingsvergunning - vervangen dakpannen bij monumentale pand ’t Staetenhuys - Het Nieuwe Diep 23, 24 en 25, Den Helder

Verleende omgevingsvergunningen

Burgemeester en wethouders hebben de afgelopen week de volgende omgevingsvergunningen verleend:

  • -

    - Het Nieuwe Diep 23, 24 en 25, vervangen dakpannen bij monumentale pand ’t Staetenhuys, verzonden 05-07-2021;

Als u het niet eens bent met een besluit, kunt u een bezwaarschrift indienen. Meer informatie hierover leest u boven aan de tekst onder het kopje ‘Bezwaarschrift’.

 

Bezwaarschrift

Belanghebbenden kunnen tegen een besluit bezwaar maken door binnen zes weken een bezwaarschrift in te dienen. Die termijn van zes weken gaat in één dag nadat wij een besluit aan de aanvrager hebben verzonden. Die dag hoeft niet gelijk te zijn aan de datum van publicatie. Let daarom in de publicatie op de verzenddatum van het betreffende besluit. Een bezwaarschrift dient u schriftelijk in bij het college van burgemeester en wethouders van Den Helder, Postbus 36, 1780 AA Den Helder. In het bezwaarschrift moet het volgende staan:

  • -

    uw naam, adres en graag ook uw telefoonnummer;

  • -

    een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt;

  • -

    de reden waarom u bezwaar maakt;

  • -

    de datum en uw handtekening.

Naar boven