Kennisgeving verlenging beslistermijn omgevingsvergunning, reconstrueren N411, WABO OV 652492

Publicatie datum: 19 april 2019

Burgemeester en wethouders van de gemeente Bunnik maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten voor de volgende aanvraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken:

Voor het reconstrueren van de N411 Bunnik en aanpassen kruising met Achterdijk bestaande uit

Zaaknummer

Omschrijving

Toelichting

OV 652492

Activiteit uitvoeren werk

het reconstrueren van de N411 Bunnik en aanpassen kruising met Achterdijk

Locatie: N411 en Achterdijk in Bunnik

De beslistermijn wordt verlengd in verband met de beoordeling van aanvullende gegevens. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 29 mei 2019.

Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het College van burgemeester en wethouders, Postbus 5, 3980 CA in Bunnik.

 

 

 

Naar boven