Aanvraag vergunning Jeneverfestival in het Jenevermuseum en op de Lange Haven te Schiedam op 14 en 15 september 2019

Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van het evenement Jeneverfestival in het Jenevermuseum en op de Lange Haven te Schiedam op 14 en 15 september 2019 van12.00 uur tot 20.00 uur (opbouw vanaf 9 september 2019, afbouw tot 19 september 2019).

Vanaf 31 juli 2019 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam (alleen op afspraak).

Tijdens de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam, onder vermelding van Jeneverfestival.

Naar boven