Gemeente Midden-Delfland - Verleende evenementenvergunning met ontheffingen aan stichting Meadow voor het Meadowfestival op 13 juli 2019

  • Vergunning en ontheffingen aan stichting Meadow voor het Meadowfestival op 13 juli 2019 van 14.00 uur tot 23.45 uur. Soundcheck p 12 juli van 22.30 tot 22.45 uur. Het Muziekfestival vindt plats op het terrein gelegen Tiendweg 2 2636 HH Schipluiden.

     

Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager (datum genoemd na het besluit) een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van de gemeente Midden-Delfland.

U kunt ook digitaal een bezwaarschrift indienen. Maak daarbij gebruik van het bezwaarschriftenformulier. Dit formulier is te vinden op de gemeentelijke website onder ‘Digitaal Loket’, ‘Formulieren’. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op deze website voor de precieze voorwaarden.

 

Inhoud bezwaarschrift

In het bezwaarschrift moet ten minste het volgende staan: de datum, uw naam en adres, de omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, uw handtekening en de reden waarom u het met dit besluit niet eens bent. Wanneer er sprake is van dringende spoed en niet kan worden gewacht op de beslissing op bezwaar, kan aansluitend een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, postbus 20302, 2500 EH ’s-Gravenhage. Voor dit verzoek betaalt u griffierecht.

 

Naar boven