Verleende exploitatievergunning, Mevlana Pizza en Döner, exploiteren van een shoarma en shisha lounge, Hoofdstraat 57 C, Kaatsheuvel

Vergunningen en ontheffingen APV:

Op 5 juni 2019 is aan Mevlana Pizza en Döner een exploitatievergunning verleend. De exploitatievergunning heeft betrekking op het exploiteren van een shoarma en shisha lounge aan de Hoofdstraat 57 C te Kaatsheuvel.

 

Bezwaar: Bent u het niet eens met een besluit? U kunt hier bezwaar tegen maken. U heeft hiervoor 6 weken de tijd na de dag van bekendmaking. Het bezwaarschrift schorst het besluit niet op. Is er sprake is van een spoedeisend belang? U kunt gelijk met uw bezwaarschrift een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij: De voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West Brabant, Team Bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda.

Ter inzageVoor het maken van een afspraak om de vergunning in te zien of om informatie kunt u contact opnemen via het telefoonnummer 0416- 289 111.

Naar boven