Verleende evenementenvergunning, Dag van de zeesleepvaart, 8 juni 2019, 12.00 – 18.00 uur, Govert van Wijnkade en Loswal Burgemeester de Jonghkade, Maassluis

Maassluis, 13 mei 2019

 

Verleende vergunningen:

 

Evenementen

  • Stichting Sleepboothaven Maassluis, Dag van de zeesleepvaart op 8 juni 2019 van 12.00 – 18.00 uur, Govert van Wijnkade en Loswal Burgemeester de Jonghkade (besluit d.d. 6-05-2019) alle postcodes

     

rechtsmiddelen

Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na genoemde datum tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 55, 3140 AB Maassluis.

Indien dit, gelet op de betrokken belangen, spoedshalve is vereist, kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam.

 

Naar boven